Birozdan so‘ng Yakkasaroy tumani hokimi Nilufar Allabergenova tumandagi ijtimoiy obyektlarda oshirilayotgan qurilish va obodonlashtirish ishlari, fuqarolardan kelib tushayotgan murojaatlar, tumandagi mahallalarning hududidagi holatlarni o‘rganish maqsadida joylarda o‘rganish olib boradi.
✨ Bizni kuzatishda davom eting. Tuman hokimining joylardagi o‘rganishlari haqida ma’lumotlar berib boramiz.
Toshkentda ochiq olovda taom tayyorlaydigan umumiy ovqatlanish obyektlari faoliyatini tartibga solish bo‘yicha izchil tizimli ishlar davom etmoqda.
20.02.2026, 10:52
Toshkentda ochiq olovda taom tayyorlaydigan umumiy...
👨‍⚕️Sanitariya-epidemiologiya qo'mitasi mutaxassislari va ekologiya sohasidagi vakolatli organlar bilan hamkorlikda bel...
Xalq deputatlari Toshkent shahar Kengashining navbatdagi sessiyasi bo‘lib o‘tdi
19.02.2026, 09:56
Xalq deputatlari Toshkent shahar Kengashining navb...
Bugun Xalq deputatlari Toshkent shahar Kengashining navbatdagi — yigirmanchi sessiyasi o‘tkazildi. Sessiyada poytaxt hay...
Kuni kecha Toshkent shahar hokimligida poytaxt hokimi Shavkat Umurzakov O‘zbekistonga rasmiy tashrif bilan kelgan nufuzli delegatsiyaga boshchilik qilayotgan Buyuk Britaniya Bosh vazirining Markaziy Osiyo va Ozarbayjon bo‘yicha maxsus savdo vakili Lord Jon Olderdays bilan uchrashuv o‘tkazdi.
17.02.2026, 17:45
Kuni kecha Toshkent shahar hokimligida poytaxt hok...
Muzokaralar davomida tomonlar savdo-iqtisodiy, investitsiyaviy va infratuzilmaviy hamkorlik masalalarini batafsil muhoka...
“Xalq nazorati” 5 yoshga to'ldi — ishonch va natija!
16.02.2026, 11:21
“Xalq nazorati” 5 yoshga to'ldi — ishonch va natij...
🧑‍💻So‘nggi besh yil davomida bu platforma oddiy murojaat qabul qilish kanali bo‘lib qolmadi — u xalq dardi tinglanadig...

В ближайшее время хоким Якасарайского района Нилуфар Аллабергенова проведёт выездное изучение на местах с целью ознакомления с ходом строительных и работ по благоустройству на социальных объектах района, обращениями, поступающими от граждан, а также состоянием территорий махаллей района.
В Ташкенте продолжается упорядочение деятельности ...
👨⚕️Совместно со специалистами санитарно-эпидемиологического комитета и уполномоченными органами в сфере экологии прово...
Состоялась очередная сессия Ташкентского городског...
Сегодня прошла очередная — двадцатая сессия Ташкентского городского Кенгаша народных депутатов. На сессии были заслушаны...
В хокимияте города Ташкента состоялась встреча хок...
«Xalq nazorati» отметил 5-летие — доверие и резуль...
🧑💻За последние пять лет эта платформа перестала быть просто каналом приема обращений — она превратилась в эффективную...