⚡️ Бугун Учтепа тумани ИИО ФМБ бошлиғи, подполковник А.А. Бахрамов томонидан тумандаги «Бирлик» маҳалласига ташриф амалга оширилди.
⛈ Ташриф давомида маҳалла раиси ҳамда маҳалла еттилиги аъзолари билан ҳудуддаги криминоген вазият, ҳуқуқбузарликларнинг олдини олиш, маҳалла ҳудудини рақамлаштириш борасида амалга оширилаётган ишлар ҳамда ободонлаштириш тадбирларининг бориши атрофлича ўрганилди.
⚡️ Шунингдек, маҳаллада мавжуд муаммолар ва уларни бартараф этиш бўйича амалга оширилаётган чора-тадбирлар муҳокама қилиниб, масъулларга тегишли топшириқ ва кўрсатмалар берилди.
🌐 Маҳаллаларда тинчлик-осойишталикни мустаҳкамлаш, хавфсиз муҳитни таъминлаш ва ҳудудларни янада обод қилиш борасидаги ишлар изчил давом эттирилмоқда.
Тошкент шаҳар ҳокимлигида кўп квартирли уйларни бошқариш соҳасида Япония компаниялари билан ҳамкорлик истиқболлари муҳокама қилинди
28.07.2026, 10:35
Тошкент шаҳар ҳокимлигида кўп квартирли уйларни бо...
Тошкент шаҳар ҳокимлигида Япониянинг қатор компаниялари вакиллари билан учрашув бўлиб ўтди. Унда Тошкент шаҳар ҳокиминин...
Афғон–Ўзбек бизнес-форуми доирасида Тошкент шаҳар ҳокимлиги делегацияси ҳоким ўринбосари Шароф Раҳмонов бошчилигида Қобул шаҳрида Қобул муниципалитети раҳбари ўринбосари Муҳаммад Осиф Жалалзай билан учрашув ўтказди

⚡️ Сегодня начальник УВД Учтепинского района, подполковник А.А. Бахрамов, посетил махаллю «Бирлик» района.
⛈ В ходе визита совместно с председателем махалли и членами «семёрки» махалли были всесторонне изучены криминогенная обстановка на территории, меры по предотвращению правонарушений, работы по цифровизации территории махалли, а также ход мероприятий по благоустройству.
⚡️ Также обсуждены существующие в махалле проблемы и меры, принимаемые для их устранения, ответственным лицам даны соответствующие поручения и указания.
🌐 Работы по укреплению мира и спокойствия в махаллях, обеспечению безопасной среды и дальнейшему благоустройству территорий продолжаются последовательно.
В хокимияте Ташкента обсудили перспективы сотрудничества с японскими компаниями в сфере управления многоквартирными домами
28.07.2026, 10:35
В хокимияте Ташкента обсудили перспективы сотрудни...
В хокимияте города Ташкента состоялась встреча с представителями ряда японских компаний. Во встрече приняли участие заме...