Olmazor tumani sport maktabi hududida “Yong‘in xavfsizligi” oyligi doirasida Olmazor tumani Favqulodda vaziyatlar bo‘limi bilan hamkorlikda o‘quv-seminar tashkil etildi
Mazkur seminarda yong‘in xavfsizligi qoidalari, favqulodda holatlarda to‘g‘ri harakat qilish, tezkor choralar ko‘rish bo‘yicha tushuntirishlar berildi. Tadbirda 120 nafardan ortiq sportchi-o‘quvchilar faol ishtirok etishdi.
Olmazor — tarix va innovatsiya uyg‘unlashgan ilm-ma’rifat maskani!
Toshkent shahar hokimi Shavkat Umurzakov boshchili...
O’rganish doirasida bir qator faoliyat yuritayotgan va rivojlanayotgan korxonalar ko‘zdan kechirildi. Ular orasida JAC i...
Chilonzorda FVV o‘quv mashqlari
FVV vazirining birinchi o‘rinbosari, Toshkent shahar FVBB boshlig‘i birinchi o‘rinbosari hamda Chilonzor tumani FVB rah...

In the territory of the Olmazor district sports school, within the framework of the “Fire Safety” month, a training seminar was organized in cooperation with the Olmazor district Emergency Situations Department.
At this seminar, explanations were provided on fire safety rules, correct actions in emergency situations, and taking prompt measures. More than 120 athlete-students actively participated in the event.
Olmazor is a center of knowledge and enlightenment where history and innovation harmoniously converge!
The working group led by the Hokim of Tashkent Cit...
Within the scope of the study, a number of operating and developing enterprises were inspected. Among them are the JAC p...
Emergency Situations Ministry (MES) exercises in C...
The first deputy minister of the Ministry of Emergency Situations (MES), the first deputy head of the Tashkent City Eme...